لمینیت ناخن در کرمان

 

لمینیت ناخن در کرمان در سالن زیبایی ماهک نو و توسط مجرب ترین پرسنل با بهترین مواد در محیطی بروز برای شما عزیزان انجام میشود

 

لمینیت ناخن در کرمان یکی از خدماتی است که در سالن‌های زیبایی ماهک نو انجام میشود.

لمینت ناخن یا همان کاور ناخن عملی است برای زیبا کردن ناخن ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن‌ها. همچنین کاور کردن ناخن، به شما کمک می‌کند ناخن‌های طبیعی خود را به مدت طولانی، بلند و زیبا نگه دارید. زیرا مواد کاور ناخن، بر روی صدف طبیعی ناخن، کار می‌شود و از شکستن آن‌ها، جلوگیری می‌کند. همچنین جایگزین خوبی به عنوان کاشت محسوب می شود.

کاور کردن (لمینت ناخن) چیست؟

کاور کردن ناخن، شبیه کاشت ناخن است، با این تفاوت که در این روش از تیپ‌های ناخن استفاده نمی‌شود و همه مواد به طور مستقیم به صورت لایه‌ای نازک روی خود ناخن طبیعی، کار می‌شوند و برای افرادی که ضخامت ناخن‌های کاشته شده را نپسندیده و یا فرم طبیعی ناخن خود را دوست دارند، پیشنهاد می‌شود.

لمینت ناخن

مواد لمینت ناخن

  • ابزار مانیکور
  • پرایمر مخصوص ناخن
  • ضد قارچ
  • ژل بیس
  • مواد لمینت
  • دستگاه uv
  • پد الکلی

 

تفاوت لمینت ناخن با کاشت ناخن

در کاشت ناخن، مواد کاشت با ضخامت زیاد و با استفاده از تیپ روی ناخن کار میشود که ظاهری طبیعی ندارد. اما در لمینت و کاور ناخن، مواد به صورت لایه ای نازک روی خود ناخن کار میشود که طبیعی تر از آب در می آید. برای کسایی که ضخامت کاشت ناخن رو دوست ندارند یا با آن راحت نیستن، خیلی مناسب است.

نکاتی مهم در رابطه با لمینت ناخن

لمینت ناخن یا کاور ناخن به شما در نگهداری ناخن های طبیعی خود کمک می کند. جهت زیبایی ناخن ها راه هایی از جمله مانیکور و پدیکور و کاشت ناخن وجود دارد. اما طبیعی ترین راه لمینت یا کاور ناخن بوده که باعث استحکام ناخن ها می شود. در صورتی که ناخن های شما از استحکام پایینی برخوردار است و به راحتی دچار شکستگی می شود و یا رنگ ناخن های شما تیره شده است. لمینت ناخن بهترین راه برای ترمیم ناخن های شما می باشد. کاور ناخن برای افرادی که ضخامت کاشت ناخن را نمی پسندند و یا حالت طبیعی ناخن های خود را دوست دارند، پیشنهاد می شود. خانم های خانه دار به دلیل استفاده زیاد از مواد شوینده ممکن است صدف ناخن های آن ها دچار شکستگی شود. کاور ناخن نوعی محافظ در برابر هر گونه آسیب به ناخن ها می باشد. به طور کلی لمینت ناخن ها روشی جهت استحکام بخشیدن به ناخن ها بدون تغییر در فرم و حالت طبیعی ناخن می باشد.

انواع لمینت ناخن

مدل و نوع کاور ناخن با توجه به نوع ناخن شخص و سلیقه افراد بستگی دارد. ناخن کار لمینت را بر اساس سلیقه و نوع ناخن مشتری انجام می دهد.

مراحل لمینت ناخن

1_ جهت کاور ناخن ها ابتدا دست ها را به خوبی شسته تا مطمئن شوید که چربی بر روی ناخن ها وجود ندارد. سپس مانیکور ناخن انجام می شود. در آن به وسیله سوهان برقی سطح براق ناخن تراش داده می شود. باید توجه داشت که در این مرحله نباید بر روی سوهان فشار بیاورید. پس از سوهان کشی باید پودرهای روی ناخن را به وسیله یک دستمال پرز دار تمیز کنید. سپس محلول ضد قارچ را بر روی سطح ناخن قرار دهید.

2_ پس از خشک شدن محلول ضد قارچ، نوبت به گذاشتن پرایمر بر روی صدف ناخن می باشد. لازم است به مدت 30 ثانیه در دستگاه uv خشک شود. نکته: پرایمر به عنوان یک زیر ساخت برای بهتر چسبیدن مواد می باشد.

3_ پس از قرار دادن پرایمر، ژل بیس با دقت و به صورت محکم، مجدد دست را به مدت 30 ثانیه در دستگاه uv قرار دهید.

4_ پس از انجام مراحل بالا لمینت ناخن شروع می شود. لمینت مانند لاک بصورت لایه نازک بر روی ناخن زده می شود. بطور معمول این مرحله تا سه مرتبه تکرار می شود. در هر مرحله ناخن ها را به مدت 120 ثانیه در دستگاه uv خشک کرده و لایه بعدی زده می شود.

لمینت یا کاورکردن ناخن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

ناخن‌ها از لایه‌های پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده‌اند که از ناحیه پایه ناخن زیر کوتیکول، رشد می‌کنند. ناخن‌های سالم، صاف و یکدست با شیارهای طبیعی هستند. همچنین رنگ آن‌ها یکنواخت و بدون نقطه و تغییر رنگ است. گاهی اوقات در ناخن‌ها به دلیل آسیب یا ضربه ترک‌، ناهمواری و یا خطوط و نقاطی ایجاد می‌شود. اگر شما هم صدف ناخن‌هایتان دارای پستی و بلندی بوده و حالت زیبایی ندارد، برای بر طرف کردن این مشکل، می‌توانید کاور ناخن را امتحان کنید. همینطور اگر به مواد لیکویید که در موقع کاشت استفاده می شود حساسیت دارید، می توانید از کاور ناخن برای تقویت ناخن هایتان استفاده کنید.

سخن آخر

کاور کردن، زیبایی خاصی به ناخن ها می دهد. مانند سایر روش های زیبایی، استفاده طولانی مدت از آن عوارضی هم به دنبال دارد. بنابراین توصیه می شود به صورت مدام از این روش و سایر روش های زیبایی ناخن استفاده نکنید؛ چراکه در طولانی مدت باعث ایجاد عفونت های قارچی و فساد و فرسودگی ناخن می شوند. پس هرچند وقت یکبار به ناخن هایتان استراحت داده و تغذیه مناسب برای تقویت ناخن ها و استحکام آن ها را در اولویت قرار دهید و به خوبی از ناخن هایتان در برابر آسیب های محیطی و شیمیایی مراقبت کنی

بهترین لیفت ابرو در کرمان

با ما در ارتباط باشید.

 

شبکه های اجتماعی:
اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نو : mahakno_beautysalonn@
اینستاگرام مزون ماهک نو : mahaknomaison@
اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@
سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.com


تلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104