سالن زیبایی ماهک نو


همه خوبند اما عالی اینجا است

داستان  تاسیس ماهک نو، داستان  همت ، پشتکار و تلاش شبانه روزیی سرکار خانم مریم عالی است

  مجموعه زیبایی ماهک نو(آموزشگاه ماهک نو، سالن زیبایی ماهک نو، مزون عروس ماهک نو)

 از سال 1384 کار خود را آغاز کرده است و کماکان یکی از بزرگترین و مجهترین سالن های زیبایی جنوب شرق می باشد.

مجموعه زیبایی ماهک نو در طی این مدت زمینه اشتغال بیش از 100نفر از بانوان تحصیلکرده و مجرب سرزمینمان را ایجاد کرده است.

دوره‌های حضوری و غیرحضوری مجموعه ماهک نو، جایی است که علاقه‌مندان به دنیای زیبایی، متقاضیان کار، مهارت و همه آن‌هایی که می‌خواهند وارد دنیای زیبایی شوند و یا سالن زیبایی خود را ارتقاء دهند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند توسط مجموعه زیبایی ماهک نو آموزشش ببینند.

 

سالن زیبایی ماهک نو

نمونه کار های سالن زیبایی ماهک نو

اصلی ترین پارامتر برای انتخاب یک آرایشگاه خوب، کیفیت خدماتی است که در آنجا انجام میشود. برای خدمات خوب نیاز به کادر حرفه ای و مجرب است. سالن هایی که از پرسنل با تجربه و آشنا با تکنیک های روز دنیا بهره مند هست در صدر لیست بهترین سالن ها قرار میگیرد.

همه ی ما دوست داریم سالن زیبایی که میرویم بتواند پاسخگوی همه ی خدمات زیبایی که ما انتظار داریم باشد. برخی سالن ها خدمات با کیفیت با بهترین کارمندان ارائه میدهند ولی تعداد خدمات آن ها محدود است. با گسترش و تنوع بسیار زیاد خدمات در سالن های زیبایی، بیشتر سالن های مطرح فعالیت های گسترده ای دارند.

سبک های آرایشی مریم عالی بنا به سلیقه ی مراجعه کنندگان انجام میشود. اگر عروس ها مدل خاصی مد نظرشون باشه میتوانند تصویر مدل خود را به مریم بانو نشان دهند. و با قلم جادویی خود بهترین میکاپ، متناسب با فرم صورت انجام میدهد و با پوشاندن نقاط ضعف صورت و برجسته کردن نقاط قوت چهره ی افراد بهترین گریم را ارائه میدهد.

آخرین مقالات وبلاگ

با ما بروز باشید ...