مشاوره راه اندازی سالن زیبایی

چرا باید از مشاوره راه اندازی سالن زیبایی استفاده کنیم؟ مشاوره راه اندازی سالن زیبایی به چه صورت است؟ سالن های زیبایی موفق چگونه و به چه صورت کار خود را استارت زده اند؟ برای دریافت پاسخ خود در ادامه با ما همراه شوید.

برای اینکه بتوانید یک سالن زیبایی با تمام امکانات راه اندازی و بهترین خدمات را ارائه دهید باید قبل از این کار مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. این یک مشاوره جامع و کامل بوده که از صفر تا صد همراه شماست و تا مشکلاتی که در این پروسه با آن روبرو هستید را به بهترین شکل حل و فصل کند. این مشاوره ها توسط مشاورین متخصص انجام می شود که دانش و تجربه کافی در این زمینه دارند. به کمک مشاور شما قادر هستید تا بهترین مکان را برای تاسیس سالن زیبایی انتخاب کنید که در این صورت مشتری های بیشماری به شما مراجعه خواهند کرد.

یک مشاوره توانایی این را دارد تا در این بازار بزرگ و رقابتی سالنی مدرن را برای شما راه اندازی کند. یک مشاوره تخصصی می تواند مسیر روشنی را برای پیشرفت پیش روی شما قرار دهد. برای موفق شدن در این کار شما باید به راهکارهایی که مشاور به شما ارائه می دهد توجه کنید. انجام کار به صورت تخصصی تنها با تسلط بالا بر مدیریت امکان پذیر است. هدف اصلی مشاور راهنمایی شما و ایجاد شرایطی مناسب برای رفع مشکلات احتمالی است. شما می توانید با مشاور قدم به قدم پیش بروید و هر جا مسئله لاینحل بوده با او در میان بگذارید

برای اینکه کسب و کار شما با سرعت بیشتری پیشرفت کند مشاوره گرفتن الزامی بوده و می تواند موفقیت شما را تضمین کند. مشکلاتی که شما در این مسیر با آن روبرو می شوید همه قابل حل هستند به شرطی که بتوانید یک مشاور خوب را برای راهنمایی گرفتن انتخاب کنید. انتخاب کارکنان حرفه ای و متخصص می تواند به ارائه بهتر خدمات کمک زیادی کند به همین دلیل مشاور روی این موضوع تمرکز زیادی دارد. تمام راه هایی که شما می توانید به کمک آنها مشتری بیشتری را جذب کنید توسط مشاور به شما پیشنهاد می شود.

وظایف اصلی مشاور برای تاسیس سالن زیبایی

یک مشاور مجرب برای راه اندازی سالن زیبایی قطعا وظایف دارد که باید آنها را به ترتیب انجام دهد. برای اینکه بتوانید از استعداد و مهارت های خود در زمینه آرایشگری استفاده کنید نیاز به یک سالن زیبایی مجهز و در عین حال لوکس دارید که یک مشاور می تواند با راهنمایی های خوب خود این امکان را برای شما فراهم کند. وظایف اصلی یک مشاور در این حوزه عبارت است از:

 • مهمترین وظیفه ای که یک مشاور برای راه اندازی سالن زیبایی دارد انتخاب کردن یک اسم مناسب است. باید نامی انتخاب شود که در تبلیغات کاملا متمایز و برتد باشد.
 • یک مشاور با تجربه ابتدا باید هزینه های احتمالی را برآورد کند. هزینه ها باید متناسب با بودجه شما باشد.
 • در قدم دوم مشاور مجوز فعالیت شما را بررسی می کند و در صورتی که شما مجوز نداشته باشید باید برای گرفتن آن اقدام کنید.
 • برای تاسیس و راه اندازی سالن زیبایی شماباید مدارکی چون فتوکپی اسناد شخصی و همچنین مدارک فنی حرفه ای و مجوز محل و … را ارائه دهید.
 • چون انتخاب موقعیت مکانی درست می تواند در پیشرفت کسب و کار شما مهم باشد مشاور هم سعی می کند تا مکانی خوب را برای افتتاح سالن زیبایی به شما پیشنهاد دهد
 • پرسنلی که در یک سالن زیبایی در حال فعالیت هستند نقش مهمی در جذب مشتری دارند از لین رو مشاور سعی می کند تا همیشه استخدام نیروی متخصص را به شما پیشنهاد دهد که بهترین خدمات را ارائه می دهند.
 • فضای سالن باید شیک و بروز و در عین حال کاملا آرام و ایمن باشد. خدمات رفاهی باید در دسترس باشند به همین علت مشاور از شما می خواهد تا برای این کار هزینه کنید.
 • مشاور به شما کمک می کند تا با ارائه خدمات متنوع بتوانید مشتری بیشتری را جذب کنید. اگر سالن شما تمام خدمات مورد نیاز را به اجرا بگذارد قطعا سود بیشتری خواهد داشت.
 • برای مشاور رضایت مشتریان اهمیت زیادی دارد چون باعث اعتبار و شهرت سالن نیز می شود پس بهتر است همیشه مشتری مدار باشید و به راهکارهای مشاور در این خصوص توجه کنید.
 • دکوراسیون سالن زیبایی باید تم رنگی خاصی داشته باشد به همین دلیل مشاور برای دیزاین نظراتی را در اختیار شما قرار می دهد. ترکیب رنگ ها در سالن اهمیت زیادی دارد و حس آرامش را در مشتری ایجاد می کند.‌
 • تجهیزات نقش مهمی در خدمات رفاهی دارند به همین دلیل مشاور پیشنهاد می کند که شما از لوازم شیک و بروز و کاربردی استفاده کنید. تجهیزات ضروری در واقع بازدهی کار را افزایش می دهند و به آن سرعت بیشتری می بخشند.

مشاوره راه اندازی سالن زیبایی، علل موثر بر موفقیت

در کنار مشاوره های خوب و کارآمد عوامل دیگری هم هستند که از نظر مشاور موفقیت کسب و کار شما را به همراه دارند. در زیر به این عوامل مهم اشاره می کنیم:

 1. اولین عاملی که باعث می شود شما از دیگر رقبا پیشی بگیرید داشتن پرسنل مجرب و خوش برخورد است که مشاور در تعیبن آنها نقش اساسی دارد و می تواند راهنمایی های خوبی را به شما ارائه دهد. اگر برای انتخاب پرسنل وسواس به خرج دهید قطعا می توانید انتخاب خوبی داشته باشید. مشاور افرادی که روابط اجتماعی بالاتر دارند را به شما پیشنهاد می کند چون این افراد می توانند بهتر با دیگران ارتباط بگیرند. صبر مهمترین شاخصه یک پرسنل خوب است چون می تواند خدمات را با کیفیت بالاتری ارائه دهد. از نظر مشاور حضور یک پرسنل خوش برخوردی چون منشی می تواند در قدم اول شهرت یک سالن زیبایی را دو چندان و تعداد مشتری ها را افزایش دهد.
 2. عامل دیگری که در موفقیت سالن زیبایی نقش دارد ارائه خدمات باکیفیت و دریافت هزینه قانونی است. اگر هزینه بیشتری دریافت کنید و خدمات نامناسبی را ارائه دهید قطعا مشتری های شما روز به روز کمتر خواهند شد. مشاور به شما توصیه می کند که خدماتی قوی با دستمزدی مناسب داشته باشید.
 3. علت دیگری که موفقیت سالن زیبایی را دو چندان می کند ارائه ایده های جدید برای سالن است. مشاورین همیشه با ایده های خلاقانه و بروز وارد عمل می شوند به همین دلیل تقلید در کار آنها نیست و شما همیشه از خلاقیت آنها نهایت استفاده را می برید. با این ایده ها می تواند نقاط قوت خود را گسترش و روی نقاط ضعف خود کار کنید.

 

 

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104