آموزش اینستاگرام آرایشگران

آموزش اینستاگرام آرایشگران یکی از موضوعات مهم در بحث تبلیغات هدفمند و پولساز برای سالن های زیبایی که در این مقاله به صورت تخصصی به آن می پردازیم و روش هایی را معرفی می کنیم که به واسطه آن می توانید یک پیج اینستاگرام حرفه‌ای برای سالن زیبایی خود بسازید و با مدیریت آن جذب مشتری حداکثری داشته باشید.

توصیه می کنیم اگر می خواهید یک پیج اینستاگرامی موفق داشته باشید که به واسطه آن مشتری سالن زیبایی خود را چند برابر کنید، قبل از هر کاری مقاله آموزش اینستاگرام آرایشگران و نکات ریز و درشتی که درباره اینستاگرام سالن زیبایی بیان می شود را مطالعه کنید.

آموزش اینستاگرام آرایشگران

اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات رایگان و پربازده است که هر نوع کسب و کاری با هر مقیاسی، می تواند از طریق آن کسب درآمد داشته باشد به شرطی که به صورت حرفه‌ای و تخصصی کار کرده باشد. با توجه به این موضوع، آموزش اینستاگرام آرایشگران یکی از موضوعاتی است که قبل از ورود به این شبکه باید در برنامه کار خود قرار دهید.

در ادامه به مهم ترین نکات آموزشی برای اینستاگرام اشاره کوتاهی می کنیم.

 1. اصول یکسان ولی روش های تبلیغات متفاوت

برای آموزش اینستاگرام سالن زیبایی باید به اصول تبلیغات در اینستاگرام آشنا باشید و از این اصول به صورت شخصی سازی شده در کسب و کار خود استفاده کنید. ساده تر بگم که ترفند های جذب مشتری در اینستاگرام برای هر کسب و کار متفاوت است ولی اصول یکسانی را در پیش دارند که شما باید به واسطه این اصول مشابه به سراغ تبلیغات هدفمند سالن زیبایی بروید تا جذب حداکثری مشتری را تجربه کنید.

 1. محتوای مورد نظر کاربر را منتشر کنید

یکی از نکات مهم در آموزش اینستاگرام آرایشگران ، نحوه تولید محتوا است. مسلماً مهم ترین چیزی که فالوورها را به سمت شما جذب می کند محتوای با کیفیت و هدفمند است که میزان رضایت مشتری را افزایش دهد؛ اگر بخواهیم ساده تر به این موضوع اشاره کنیم باید به این شکل گفت که محتوای با کیفیت فقط از لحاظ کیفیت ویدیو نبوده بلکه چیزی که در کیفیت ویدیو تاثیر داره، شناخت درست شما از فالورها و نیاز آن هاست.

بهترین محتوا برای سالن های زیبایی می تواند آموزش های ساده و نیمه تخصصی، معرفی محصولات آرایشی با کیفیت و معرفی مدل و متد های جدید باشد که در آموزش اینستاگرام آرایشگران به آن پرداخته شده است.

 1. سالن زیبایی و خدمات خود را معرفی کنید

معرفی سالن زیبایی و خدماتی که ارائه می کنید، به شما کمک می کند تا به مشتریان هدفمند دست پیدا کنید. زمانی که شما نتوانید به درستی کسب و کار خود را به مشتری ها معرفی کنید، نمی توانید مشتری درست و هدفمند نیز جذب کنید که این موضوع به ضرر شما تمام می شود،

پس یک بخش از تولید محتوای خود را به صورت اختصاصی برای معرفی سالن زیبایی و خدماتی که ارائه می کنید، قرار دهید که این امر باز هم اهمیت آموزش اینستاگرام آرایشگران را مخصوصا در بخش تولید محتوا نشان می دهد.

 1. محتوای منظم و ترتیب بندی شده منتشر کنید

یکی از مشکلاتی که خیلی از پیج های آرایشی آن را مرتکب می شوند، تولید محتوای مفید ولی بدون برنامه و نامرتب است. وقتی شما تعداد پست های زیادی بدون ترتیب بندی و نظم منتشر کنید، میزان جستجویی که برای بدست آوردن پست های مشابه زیاد می شود و این موضوع باعث خسته شدن فالوورها می شود.

به علاوه در خیلی از موارد فالوور نمی داند که ویدیو یا عکس های شما چند قسمت است و با این روش به سراغ سایر محتواهای شما نمی رود و این دقیقا مخالف قانون جذب مشتری سالن زیبایی است؛ پس دقت کنید که حتما به سراغ تولید و انتشار محتوای مرتب و با کیفیت بروید.

 1. زمان بندی انتشار محتوا را در نظر داشته باشید

یکی دیگر از مواردی که به عنوان آموزش اینستاگرام آرایشگران باید به آن اشاره نمود، زمان بندی درست انتشار محتواهاست. منظور از زمان بندی انتشار محتوا فقط به این موضوع اشاره ندارد که شما در یک ساعت خاص در هر هفته محتوا منتشر کنید، بلکه شما باید با توجه به محتوایی که منتشر می کنید نیز زمان بندی دقیقی داشته باشید؛

 

مثلا اگر قرار است یک تخفیف ویژه ارائه کنید، پس باید زمانی باشد که یک مناسبت وجود داشته باشد و همه بتوانند از این تخفیف استفاده کنند. «زمان بندی انتشار محتوا تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و فروش خدمات شما دارد.»

 

 1. محتوای اختصاصی خود را منتشر کنید

یکی از اشتباهات سالن های زیبایی، انتشار محتوای کپی است؛ دقت کنید که درست است شما باید به صورت مداوم در اینستاگرام پست و استوری منتشر کنید ولی این بدان معنا نیست که هر محتوا با هر کیفیتی را منتشر کنید؛ بلکه باید به سراغ تولید محتوای اختصاصی بروید تا فالورها با کیفیت کار شما آشنا شوند و از خدمات شما استفاده کنند.

آموزش اینستاگرام آرایشگران قطعاً کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

 1. همواره به دنبال افزایش کیفیت باشید

یکی از نکات مهم در آموزش اینستاگرام آرایشگران که در این مقاله به صورت تخصصی به آن می پردازیم، افزایش کیفیت است. به این دلیل افزایش کیفیت را به صورت خالی ذکر کردیم که شما باید در تمام جهات به دنبال افزایش کیفیت باشد.

ساده تر بگم، مهم ترین بخش کاری شما در اینستاگرام تولید محتوای پولساز است که همین موضوع یعنی شما باید هر روز به دنبال افزایش کیفیت محتوای خود چه از لحاظ مواردی که داخل محتوا بیان می شود چه از لحاظ کیفیت ویدیو و عکس ها باشید تا فالورها برای مشاهده محتوای شما لازم به زجر کشیدن نداشته باشد.

در راستای آموزش اینستاگرام آرایشگران توصیه می کنم از یک ساختار گرافیکی به خصوص برای ویدیو و عکس های خود استفاده کنید تا شما را از سایر رقبا متمایز کند.

 1. به سراغ تبلیغات در پیج های اینستاگرامی بروید

برای موفقیت سریع در اینستاگرام و جذب مشتری آرایشگاه باید یک شروع طوفانی داشته باشید که برای این موضوع باید توسط افراد مشهور اینستاگرام یا همان اینفلوئنسرها تبلیغ شوید تا فالورها به سمت پیج شما روانه شوند. دقت داشته باشید که برای تبلیغات هدفمند در اینستاگرام، فقط به سراغ اینفلوئنسر بروید که با موضوع کاری شما ارتباط داشته باشند.

 1. با فالور ها به صورت مستقیم در ارتباط باشید

در آموزش اینستاگرام آرایشگران هیچ چیز مانند یک ارتباط مستقیم با فالوورها نمی تواند باعث جذب آن ها به سمت شما شود زیرا زمانی می رسد که فالوورها به سوالات مختلفی درباره خدمات شما می رسند و به دنبال جواب هایی برای آن هستند که با توجه به این موضوع شما باید به سوالات فالوورها پاسخ متقاعد و جذب کننده بدهید.

از ساده ترین روش های ارتباط با فالورها، می توان به پاسخ به کامنت های آن ها در زیر پست های خود، جواب دادن به سوالات در دایرکت و live گرفتن اشاره نمود. live گرفتن در اینستاگرام به شما این قابلیت را می دهد که به تعداد زیادی فالور کنجکاو جواب دهید و لازم نباشد برای هر نفر و سوالات تکراری وقت بزارید.

«زمانی که از طریق آموزش اینستاگرام آرایشگران فالورهایتان زیاد شود، خودتان متوجه این موضوع می شوید »

 

 1. دنبال جستجوهای پرکاربرد باشید

همانطور که در آموزش اینستاگرام آرایشگران گفته شد برای انتشار محتوای حرفه‌ای باید به نیاز مشتری دقت داشت که با توجه به این موضوع شما باید به دنبال عبارت با جستجوی بالا در زمینه سالن های زیبایی باشید؛ مثلا آموزش های مختلف زیبایی به شدت توسط کاربران دنبال می شود.

البته کلماتی که در جستجوی آن نیز هستید باید هدفمند هم باشد، مثلا اگر کار شما ارائه خدمات شینیون هست، پس لزومی نداره که به دنبال کلمات پر سرچ کراتینه مو باشید و یا اگر شما آرایش موی دخترانه انجام می دهید می توانید از کلمه مدل مو و ارایش دخترانه در اینستاگرام که جستجوی زیادی داره استفاده کنید و همینطور اگر شما خدمات پیرایش مردانه ارائه می کنید می توانید روی کلمه مدل مو مردانه در اینستاگرام که سرچ زیادی می شود مانور دهید.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  برنامه روزانه یک آرایشگر

«البته بد نیست بدانید که شما باید در حوزه کاری خود از کلمات زیادی استفاده کنید که

مبحث هشتگ گذاری در آموزش اینستاگرام آرایشگران به میان می آید که در ادامه به این موضوع نیز اشاره می کنیم.»

 1. هشتگ گذاری را فراموش نکنید!

هشتگ گذاری یکی از الگوریتم های مهم در اینستاگرام است که برای آموزش اینستاگرام ارایشگران نیز بسیار پر اهمیت است؛ البته فرقی نداره که کسب و کار شما چی باشه زیرا هشتگ گذاری یکی از مهم ترین راه های دیده شدن شماست.

در هشتگ گذاری شما از یک تعداد به خصوص هشتگ (حداقل 5) استفاده می کنید و کلمات مشابه، کلمه کلیدی اصلی محتوای خود را بیان می کنید تا زمانی که کاربر این کلمات را جستجو می کند به پست های شما بربخورد و جذب خدمات شما شود. برای درک بهتر این موضوع به این مثال توجه کنید.

مثال

شما آموزش رنگ و مش را به عنوان کلمه کلیدی اصلی خود قرار می دهید و برای کلمات کلیدی مشابه به سراغ آموزش هایلایت، آموزش لایت، آموزش رنگ و مش، آموزش رنگ و مش جدید و آموزش رنگ و مش در خانه می روید. نتیجه این موضوع این است که کاربرانی که 5 هشتگ یاد شده را جستجو کنند به پست شما می رسند.

 

توسعه کسب و کار از طریق پیج اینستاگرام

یکی از سوالاتی که از ما پرسیده می شود، این است که آیا می توان به فکر توسعه کسب و کار از طریق پیج اینستاگرام بود یا خیر؟

پاسخ به این سوال قطعاً بله هست زیرا شما می توانید از طریق یک پیج هدفمند و با تولید محتوای پولساز به سرعت کسب و کار خود را هر چیزی که می خواهد باشد را گسترش دهید. البته دقت داشته باشید که برای توسعه کسب و کار بهتر است فقط روی یک حوزه فعالیت نداشته باشید و به سایر نکات توسعه کسب و کار نیز بپردازید که البته آموزش اینستاگرام آرایشگران خیلی به شما کمک می کند.

جمع بندی

آموزش اینستاگرام آرایشگران یک کار بسیار پر زحمت است زیرا این شبکه اجتماعی پر از رقیبانی است که به فکر موفقیت بوده و در حال فعالیت حرفه‌ای در این شبکه می باشند، از این رو برای تبلیغات در اینستاگرام قبل از هر چیزی باید آموزش اینستاگرام آرایشگران را ببینید تا بتوانید محتوای پولساز تولید کنید و از طریق تبلیغات در اینستاگرام مشتری جذب کنید.

«دقت داشته باشید که وقتی با الگوریتم های اینستاگرام از درب دوستی وارد شوید، اینستاگرام هم به شما مشتری هدیه می دهد.»

 

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104