درباره آکادمی مریم عالی

مریم عالی  فارغ التحصیل دوره کارشناسی  مهندسی کشاورزی از دانشگاه شهید باهنر کرمان و دارای مدرک MBA  مدیریت کسب و کار از جهاد دانشگاهی می باشد. ایشان با روحیه ای بسیار پرتلاش و پر انرژی مدیریت چندین مجموعه در زمینه آموزش خدمات زیبایی، سالن زیبایی و مزون لباس را به عهده دارند.

همچنین صاحب برند ماهک نو هستند. ایشان از سال 1389 تا هم اکنون جزء صد کارآفرین برتر کشور هستند وهمچنین ایشان زمینه ی اشتغال  بیش از صد نفر از بانوان جوان تحصیلکرده و متخصص کشورمان را فراهم کرده اند.

خانم عالی در طی 16 سال سابقه مدیریت و انجام خدمات زیبایی و همچنین آموزش بیش از صدها کارآموز متخصص روانه ی بازار کرده اند.

ایشان همچنین در کنار آموزش رشته های آرایشگری بحث مشاوره و مدیریت سالن های زیبایی را هم در کنار دیگر خدمات خود انجام می دهند.

ایشان دوره های تخصصی خود چه در زمینه مدیریت کسب و کار چه در زمینه تخصص زیبایی در نزد اساتید متخصص و بنام در ایران و در کشور های مختلف گذرانده اند. همچنین در پرونده کاریشان شرکت در سمینارهای مختلف مدیریت به عنوان مدرس را دارند.

مریم عالی
مریم عالی

داستان تاسیس برند ماهک نو:

داستان  تاسیس ماهک نو، داستان  همت ، پشتکار و تلاش شبانه روزیی سرکار خانم مریم عالی است

  مجموعه زیبایی ماهک نو(آموزشگاه ماهک نو، سالن زیبایی ماهک نو، مزون عروس ماهک نو)

 از سال 1384 کار خود را آغاز کرده است و کماکان یکی از بزرگترین و مجهترین سالن های زیبایی جنوب شرق می باشد.

مجموعه زیبایی ماهک نو در طی این مدت زمینه اشتغال بیش از 100نفر از بانوان تحصیلکرده و مجرب سرزمینمان را ایجاد کرده است.

دوره‌های حضوری و غیرحضوری مجموعه ماهک نو، جایی است که علاقه‌مندان به دنیای زیبایی، متقاضیان کار، مهارت و همه آن‌هایی که می‌خواهند وارد دنیای زیبایی شوند و یا سالن زیبایی خود را ارتقاء دهند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند توسط مجموعه زیبایی ماهک نو آموزشش ببینند.
سرکار خانم مریم عالی ، بنیان‌گذار مجموعه زیبایی ماهک نو، ایشان از سالهای 1389 تا هم اکنون ، جز  صد کارافرین برتر کشوری هستند . هدف ایشان این است که مجموعه‌ آموزشی  را گرد هم بیاورد که از ترکیب آموزش، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوه‌های آموزشی، یک محصول آموزشی واقعی بسازند.

 ترکیب مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌های مجموعه زیبایی ماهک نو برای بسیاری از دانشجویان این مجموعه، به یک نتیجه دلچسب ختم می‌شود: راه‌اندازی کسب‌وکار یا استخدام در بهترین کسب‌وکارهای ایران

خدمات آموزشگاه انلاین ما:

چشم انداز آموزشگاه سایت مریم عالی

چشم انداز ما این است که با تولید دوره های آموزشی انلاین در تمام زمینه های دنیای زیبایی تمام مشکلاتی که برای شما عزیزان علاقه مند برای شرکت در دوره های آموزش حضوری وجود دارد را از بین ببریم و مسیری هموار از آموزش تا ورود به بازارکار برای شما عزیزان ایجاد کنیم.

پشتیبانی دانشجویان از آموزش تا ورود به بازار کار:

آموزشگاه مریم عالی، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در آموزشگاه مریم عالی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های انلاین تخصصی فنی حرفه ای در پایان دوره‌های آموزشی ، راهی است برای ساختن رزومه و دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای  تا کارآموزان آموزشگاه انلاین مریم عالی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند وارد بازار کار شوند

آنچه در آموزشگاه مریم عالی نصیب شما می شود:

با شرکت در دوره‌های غیرحضوری (از سراسر دنیا) و حضوری (در استان کرمان) می‌توانید اصول و تجربه‌های اساتید مجرب و کارآزموده آموزشگاه مریم عالی را به صورت کامل بیاموزید.

همچنین با شرکت در دوره (مدیریت سالن های زیبایی) سرکارخانم مریم عالی می توانید از تجربیات 16 ساله ایشان در زمینه های مدیریت سالنداری،سالنداری، فروش، راه های افزایش فروش ، مدیریت منابع انسانی،بازاریابی اصولی و تمام مواردی که مربوط به امور سالن های زیبایی می باشد استفاده کنید و از مشاوره های ایشان بهره مند شوید.

در تمام طول دوره توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده ما پشتیبابی میشوید.

فرصت‌های شغلی که آموزشگاه مریم عالی در اختیار شما قرار می‌دهد:

با آموزش‌هایی که در دوره های ما می بینید می توانید در آزمون های آنلاین فنی و حرفه ای شرکت کنید . مدرک بین المللی فنی و حرفه ای را دریافت کنید و با نتایج آزمون‌هایی که کسب کرده‌اید، رزومه واقعی خود را بسازید.

همچنین از دانشجویان برتر هر دوره در صورت نیاز دعوت به کار به عمل می آید.

دستاورد های مجموعه زیبایی ماهک نو:

مجموعه زیبایی ماهک نو در طی 16 سال سابقه فعالیت حرفه ای باعت اشتغال بیش از 100 نفر از بانوان عزیز کشورمان شده است .

و با آموزش بیش از 100 ها نفر کار آموز  باعث ایجاد فرصت شغلی برای تعداد زیادی از بانوان عزیز کشورمان شده است

هدف مجموعه زیبایی ماهک نو:

هدف و رسالت ما در مجموعه زیبایی ماهک نو ، کمک به هرچه بهتر دیده شدن زیبایی های شما بانوان عزیز است.

ما در مجموعه زیبایی ماهک نو با شعار: ( همه خوبند اما اینجا عالی است) تلاش بر آن داریم که شما عزیزان تمامی خدمات زیبایی مد نظر خودتان را در محیطی کاملا مجهز و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و توسط پرسنلی مجرب و کارآزموده با تضمین بهترین قیمت در مقابل عالی ترین کیفیت انجام دهید.