رنگ و لایت در کرمان

 

رنگ و لایت در کرمان در سالن زیبایی ماهک نو و توسط مجرب ترین پرسنل با بهترین مواد در محیطی بروز برای شما عزیزان انجام میشود

 

رنگ و لایت در کرمان

لایت مو انواع مختلفی دارد و شما باید متناسب با رنگ پوست و نوع چهره مدل مورد نظر خود را با مشورت به یک آرایشگر انتخاب کنید. به طور مثال لایت مو می‌تواند رنگ خای سرد یا رنگ های گرم داشته باشد، یا اینکه فقط پایین مو روشن باشد و بالا تیره باشد، همچنین شما می‌توانید از مدل لایت کامل برای موهای خود استفاده کنید. در ادامه به انواع مدل های لایت مو می‌پردازیم.

 

لایت مو دخترانه:

بسیاری از دختران جوان و نوجوان دوست دارند موهای خود را رنگ کنند و در چهره خود توع ایجاد کنند. بهتیرین گزینه برای آن ها لایت دخترانه است. در لایت دخترانه تیکه های لایت نزدیک به رنگ طبیعی مو روشن می‌شود و تفوت لایت و رنگ مو خیلی کم است. لایت دخترانه باعث می‌شود موهای شما بدون تغییر زیاد زیباتر به نظر بیاید و در چهره دختران جوان تغییرات مثبتی خواهد گذاشت.

 

لولایت مو:

یکی از سبک های پر طرفدار دیگر لولایت است. در لولایت قسمت بالایی نزدیک به سر رنگ روشن و در قسمت های پشتی مو لایت ها و رگه های تیره تر ایجاد می‌شود. لولایت بر روی رنگ طبیعی مو بسیار زیبا می‌شود.

 

بالیاژ مو:

تکنیک بالیاژ از تکنیک هی دیگر لاین به شمار می رود. در این تکنیک مو به صورت آزادانه و با دست روشن می‌شود. از تکنیک بالیاژ در سامبره مو نیز استفاده می‌شود و لایت ها نظم مشخصی ندارند.

 

آمبره:

جز تکنیک های جذاب لایت یه حساب می آید در آمبره ریشه مو تیره و ساقه مو روشن است و این تغییر درجه رنگ مو از ریشه تا ساقه مو محسوس است. در آمبره لایت های مو نظم مشخصی دارند.

 

سامبره:

تکنیک سامبره از آمبره جدیدتر است و می توان گفت که ترکیبی از روش بالیاژ و آمبره است. در این روش رنگ تیره از ریشه مو شروع می شود و هرچه به پایین مو و ساقه مو می‌رسیم مو روشن تر می‌شود. تفاوت سامبره با آمبره این است که این تغییر مو از تیره به روشن ملایم تر اتفاق می‌افتد. در سامبره لایت ها به صورت تیکه ای انتخاب می‌شوند و نظم مشخصی ندارند.

 

هالف لایت:

هالف لایت از مدل های رایج لایت کردن مو است. هکان طور که از اسم آن پیداست نیمی ار مو که معمولا نیمه پایینی و ساقه مو است لایت دارد و نیمه بالایی مو بدون لایت است. اگر می‌خواهید به ریشه مو آسب وارد نشود و رنگ و مواد دکلره به آن نخورد می‌توانید از روش هاف لایت استفاده کنید.

 

موی لایت:

اگر می خواهید لایت های شما رنگ های فاتزی داشته باشد باید به آرایشگر خود بگویید که  روش موی لایت را برایتان پیاده کند. در روش موی لایت پس از درآوردن تیکه های مو و بی رنگ کردن آن هر تیکه از مو را به رنگ دلخواه می‌توانید در آورید.

دارک لات:

 

در تکنیک دارک لایت از سه تونالیته رنگ استفده می‌شود. ابتدا تقسمت های مورد نظر مو را روشن و یک دست می‌کنید، سپس از 3 نوع رنگ نزدیک به هم برای رنگ کردن نهایی استفاده می‌کنید. در دارک لایت ریشه مو رنگ تیره تر می‌گیرد، ساقه مو رنگ متوسط و پایین ترین قسمت مو را روشن‌ترین رنگ می‌زنیم.

لایت پلنگی:

در تکنیک لایت پلنگی از کلاه مش استفاده می‌شود. برای اجرا کردن لایت پلنگی موها را باید به صورت نصفه از کلاه در بیاورید و نگذارید کامل همه مو خارج شود، پس از دکلره بدون درآوردن کلاه مواد رنگساژ را به قسمت های روشن می‌زنیم و پس از چند دقیقه آب کشی می‌کنیم. لایت پلنگی نسبت به سایر لایت ها رایج نیست.

 

لایت رنگین کمانی:

معمولا تینیجرها بیشتر لایت رنگین کمانی را می‌پسندند و موهای خود را به این شکل در می‌آورند. برای اجرای تکنیک لایت رنگین کمانی کل مو را باید روشن کرد یا اصطلاحا به پایه رساند، سپس به وسیله رنگ‌های فانتزی هر تیکه از مو را به رنگ دلخواه رنگساژ می‌کنند.

 

رنگ و لایت در کرمان

 

شبکه های اجتماعی:
اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نو : mahakno_beautysalonn@
اینستاگرام مزون ماهک نو : mahaknomaison@
اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@


تلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104