دوره آموزش کوتاهی مو

 

در دوره آموزش کوتاهی مو زنانه، یک روند کامل کوتاه کردن مو جهت فرم دهی به مو و افزایش زیبایی چهره به شما آموزش داده می شود. دوره هیرکات مدرن(کوتاهی مدرن) شامل آموزش های جامع مربوط به کوتاهی مو از جمله: مدیریت مشتری مداری و کاستومر سرویس، شناخت نواحی سر، آناتومی و شناخت انواع صورت، شناخت زوایا و انواع فرم ها ، معرفی ابزار، آموزش کوتاهی 9 مدل فاندامنتال هیرکات مدرن شامل:

راند لیر، اسکوئر لیر، ترایانگل لیر. اسکوئر لاین (مصری کلاسیک یا همان باب کلاسیک). ترایانگل لاین (لانگ باب). راند لاین ( کلوش). راند گرجوئیشن (مدل گرد کره ای). اسکوئر گرجوئیشن. ترایانگل گرجوئیشن (مصری فانتزی)

• استایلینگ 9 مدل فوق پس از کوتاهی

• آموزش موخوره گیری، آموزش چتری کلاسیک یا عروسکی، آموزش چتری کره ای، شناخت انواع تکسچرهاو پیتاژ کردن مو می شود.

هنرجو در این دوره نحوه انتخاب مدل کوتاهی موی مناسب با توجه به فرم صورت مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام تکنیک های کوتاهی مو (Hair Cut) را بر اساس خواست و سلیقه مشتری و طبق عکس های ژورنالی دارند.

بعد از اتمام دوره کوتاهی مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره کوتاهی مو شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، کوتاهی مو را با روش های متفاوت برای تمام اندازه ها و فرم های مختلف مو برای مشتری انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش کوتاهی مو زنانه، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

 

بازار کار کوتاهی مو چطوره؟

کوتاه کردن مو یکی از رایج ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی است. کوتاه کردن مو فقط به دلیل بلند شدن بیش از اندازه مو یا موخوره انجام نمی شود. بلکه ممکن است به دلیل تغییرات مد، شرکت در مراسم و … نیز انجام شود. اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر در رشته های خدمات مو هستید، پیشنهاد می شود در دوره احیا و مراقبت از مو نیز شرکت کنید.

 

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104