بهترین شینیون در کرمان

 

بهترین شینیون در کرمان در سالن زیبایی ماهک نو و توسط مجرب ترین پرسنل با بهترین مواد در محیطی بروز برای شما عزیزان انجام میشود

بهترین شینیون در کرمان

شینیون یک مدل رایج آراستن مو برای حاضر شدن در مراسم رسمی است. در حال حاضر شینیون بین خانم ها بسیار محبوبیت دارد و یک فرم شیک برای حضور در مهمانی ها و عروسی هاست. یک آرایشگر خوب باید بتواند با توجه به چهره، سلیقه، مدل لباس و نوع مراسم شینیون مناسبی را به شما پیشنهاد دهد و باید به گونه ای ظریف و حرفه ای عمل کند تا بدون این که سنجاقی مشخص باشد یک مدل شینیون جذاب را برای شما درست کند. در این مقاله انواع و اقسام شینیون های رایج و محبوب بین خانم ها را معرفی می کنیم.

انواع شینیون رایج و محبوب

شینیون با پروتز گرد

شینیون با پروتز گرد

با استفاده از پروتز می توان به موها حجم داد و انواع و اقسام مدل شینیون را درست کرد.

شینیون حرارتی

شینیون حرارتی

این مدل شینیون با استفاده از وسایل حرارتی مانند سشوار، اتوی مو، ویو و بابلیس انجام می شود.

شینیون خطی یا شینیون کاغذی

شینیون خطی

این شینیون حالت ورقه ای دارد و بسیار ظریف است. در شینیون خطی از اسپری های فیکس کننده یا کرم مو برای حالت دادن به مو به شکل شیار یا خط استفاده می شود. در این روش از انگشت ها، شانه دانه درشت، سنجاق مویی و ابزارهای دیگر برای حالت دادن به موها به شکل خط استفاده می کنند.

شینیون مواج

شینیون مواج

در شینیون مواج از انگشتان دست به صورت تکه تکه به موها با اسپری فیکس کننده حالت می دهیم. در این نوع شینیون از سنجاق استفاده نمی شود و در صورتی که موها نرم و نازک باشد از اسپری سبک و در صورتی که موها لخت و سنگین باشند از اسپری سخت استفاده می شود.

۸ ترفند فوق العاده برای سریع تر رشد کردن و بلند شدن مو

شینیون اروپایی

شینیون اروپایی

این مدل شینیون ساده ترین مدل شینیون است که در آن از هیچ ابزار اضافی مثل مو یا پروتز استفاده نمی شود و مبنا بر سادگی و در عین حال زیبایی این مدل شینیون است.

شینیون فرانسوی

شینیون فرانسوی

شینیون فرانسوی برای موهای بلند بسیار مناسب است زیرا در این مدل کل ها در پشت سر به شکل حلزون بوسیله سنجاق های مویی پیچ داده می شود و در عین سادگی بسیار زیباست.

شینیون بافت

در شینیون بافت شما می توانید با بافت قسمتی از موها، جلوه زیبایی به موهایتان بدهید. انواع و اقسام شینیون بافت بین خانم ها متداول است که از رایج ترین آنها می توانند به شینیون بافت تاج، شینیون بافت تیغ ماهی، شینیون رومی و … اشاره کرد.

شینیون بافت تاجی
شینیون بافت مجلسی

شینیون رومی

شینیون رومی

در شینیون رومی که نوعی از شینیون بافت است موها از کناره های سر تا پشت سر بافته می شوند.

شینیون باز و نیمه باز

شینیون باز و نیمه باز

این مدل شینیون برای موهای بلند بسیار مناسب است و با اکسسوری های زیبا مانند سنجاق های گل یا مرواریدی می توان جلوه ای فوق العاده زیبا و شیک به این مدل شینیون بخشید.

 

 

شبکه های اجتماعی:
اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نو : mahakno_beautysalonn@
اینستاگرام مزون ماهک نو : mahaknomaison@
اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@


تلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104