آموزش فی کانتور

در دوره آموزش فی کانتور ،یک روند کامل طراحی و اجرای انواع آرایش نیمه دائم جهت رفع نواقص و زیبایی بیشتر چهره به شما آموزش داده می شود.

این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به فی کانتور از جمله:

آموزش آشنایی با لایه های پوست، آموزش آشنایی با ابزار انجام فی کانتور، آموزش کار با رنگ های برند آکادمی فی، آموزش نحوه انجام فی کانتور برای ابرو، خط چشم، رژ لب و خط لب می شود.

این آموزش ها شامل : آموزش طراحی اصولی و قرینه سازی لب و چشم، آموزش شیدینگ، خط چشم کامل، خط چشم مینیاتوری، سایه مژه، بن مژه، فیکانتور لب، تکنیک رژلب دائم، شیدینگ لب با تکنیک های لیپ بلاش و فول شید و دکوپاژ تتوهای آبی قرمز، برطرف کردن کبودی لب ها با تکنیک نچرال، آموزش ترکیب رنگ، انجام کار روی مدل زنده نیز می شود.

هنرجو در این دوره نحوه انتخاب. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام شاخه های رشته تاتو را با انواع رنگ های درخواستی مشتری دارند.

دوره آموزش فی کانتور

دوره آموزش فی کانتور، شامل دو مرحله تئوری و عملی است. طی این دو مرحله، هنرجو موارد زیر را می آموزد:

در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام فی کانتور در نظر بگیرد، آموزش داده می شود.

سپس با ابزار و مواد به کار رفته برای فی کانتور آشنا شده و نحوه صحیح حرکت دست، آموزش داده می شود. نهایتا، در قسمت عملی، اصول علمی روش انجام فی کانتور به هنرجویان آموزش داده می‌ شود.

در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای قبل و بعد از انجام فی کانتور به هنرجویان آموزش داده می ‌شود.

رعایت این نکات، برای بهتر انجام شدن فی کانتور، ضروری است. یکی از موارد بسیار مهم، رعایت اصول بهداشتی برای انجام فی کانتور است. زمانیکه پوست در حال ترمیم است (مثلا بعد از زخم، جوش یا بریدگی) انجام این روش، توصیه نشده و ممکن است باعث حساسیت پوست شود

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره: ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک تمرینی بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود:پوست مصنوعی لب، پوست مصنوعی چشم، رنگ تمرین، وازلین، سوزن شماره یک، سوزن، شماره سه می باشد. همچمنین برای انجام کار حین دوره، دستگاه میکروپیگمنتیش در اختیار شما قرار می گیرد. ملاک انتخاب دستگاه مناسب، لرزش پایین، خوش دست بودن و بی صدا بودن آن است. هر چقدر میزان لرزش کمتر تمرکز و دقت شما در انجام کار بیشتر خواهد شد و به همان نسبت ، باعث کاهش استرس مشتری حین انجام کار می شود.

  • اپلیکیشن قرینه‌سازی
  • ابزار فی کانتور
  • پیگمنتیشن

ژل بی حسی (در صورت لزوم)

بعد از اتمام دوره فی کانتور، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، تمام روش های انجام میکروپیگمنتیشن را با رنگ های برند فی انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش فی کانتور، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار فی کانتور چطوره؟

از فی کانتور برای قرینه سازی صورت استفاده می‌شود. این روش که بر خلاف کانتورهای قدیمی، نیمه دائم است، ماندگاری بالایی داشته و بنابراین، تمایل خانم‌ها به استفاده از این روش، بیشتر از روش‌های دیگر است. تمامی سالن‌های زیبایی و آرایشی مدرن، این خدمت را به مشتریان خود ارائه کرده و بنابراین، بازار کار آن، بسیار پردرآمد است.

 

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104