آموزش براشینگ مو

در دوره آموزش براشینگ مو که یکی از دوره های آموزش آرایشگری می باشد، یک روند کامل آراستن موها جهت حالت دادن و افزایش زیبایی مو، به شما آموزش داده می شود.

این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به براشینگ مو از جمله:

آموزش تقسیم بندی انواع موها، آموزش براشینگ زیر ساز و لخت، براشینگ لیر، کرلی ساده، فر رترو، فر سیم تلفنی، براشینگ موی کوتاه، کرلی موی کوتاه، کرلی اروپایی، براشینگ برس پیچ، روش فر کردن موی مصنوعی، آموزش دو مدل فر شکسته و مدل براشینگ شینیونی می شود.

هنرجو در این دوره نحوه صحیح انجام براشینگ و کرلی کردن مو را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام براشینگ و کرلی برای تمام مدل های مو با قد و اندازه متفاوت را دارند.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر هستند:

  • سشوار
  • اتوی مو
  • برس فلزی
  • گیره یا کلیپس

بعد از اتمام دوره براشینگ مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره براشینگ مو شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای تمام تکنیک های به روز براشینگ و کرلی مو را برای انواع موهای مختلف انجام دهید. در نهایت پس از شرکت در دوره آموزش براشینگ مو، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید

بازار کار براشینگ مو چطوره؟

براشینگ مو یکی از رایج ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی است. از این رو، مشتری های بسیاری داشته و همواره بازار کار آن مناسب است. دوره براشینگ مو در واقع یکی از زیر شاخه های شینیون مو می باشد و پیشنهاد می شود برای کسب درآمد بیشتر، در دوره آموزشی شینیون مو هم شرکت کنید.

 

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104