آموزش اکستنشن مو

در دوره آموزش اکستنشن مو، روند کامل نصب انواع اکستنشن موی طبیعی ،موی پروسس و الیاف طبیعی و مصنوعی جهت بلند یا پرپشت به نظر رسیدن موها به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به اکستنشن مو از جمله:

آموزش اکستنشن با کراتین، آموزش اکستنشن با موی طبیعی، آموزش اکستنشن با موی مصنوعی ، آموزش اکستنشن با رینگ، آموزش اکستنشن لاینی، آموزش اکستنشن با تیپ و آموزش ترمیم و ریموو اکستنشن می شود.

هنرجو در این دوره شناخت مو، نحوه انتخاب و خرید بهترین نوع مو و نحوه انتخاب بهترین روش اکستنشن با توجه به موهای مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام مدل های اکستنشن برای انواع مدل موها در قد و اندازه های متفاوت را دارند. هنرجو پس از پایان دوره توانایی ورود به بازار کار را دارد.

دوره آموزش اکستنشن مو

در دوره آموزشی اکستنشن مو، هنرجو ابتدا با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن مو آشنا می شود. سپس روش های رایج انجام اکستنشن و مزایای هر روش توضیح داده می شود. از جمله روش های پرکاربرد در اکستنشن مو می توان به استفاده از چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، روش لاینی و اتصال حرارتی اشاره کرد که طی دوره اکستنشن مو، هنرجو تمامی این روش ها بصورت عملی انجام می دهد.
از موهای طبیعی یا مصنوعی می توان برای اکستنشن مو استفاده کرد. قیمت موهای مصنوعی ارزان تر بوده ولی کیفیت موهای طبیعی بیشتر بوده و ظاهر آن طبیعی تر است که در دوره آموزش اکستنشن مو، کار با موهای طبیعی و مصنوعی آموزش داده می شود. در همه روش های اکستنشن مو، دسته ای از تارهای مو به موهای فرد اضافه می شود. پس از انجام اکستنشن، فرد احساس سنگینی بر روی سر میکند که امری طبیعی بوده و به مرور زمان به آن عادت می کند.
هنگام شستشوی مو باید به مواردی از جمله شانه کردن مو پیش از حمام، نحوه شسشت و شوی مو و نهایتا آبگیری مو توجه کرد تا از کنده شدن اکستنشن ها جلوگیری شود. در دوره آموزش اکستنشن مو دترلند، تمامی اصول نگهداری و مراقبت بعد از اکستنشن مو به هنرجویان آموزش داده می شود.

دوره کارآموزی اکستنشن مو

یکی از بهترین روش ها برای مسلط شدن به تمام مباحث آموزشی، گذراندن دوره کارآموزی است. شما در دوره کارآموزی اکستنشن مو با تمام چالش های واقعی کار خود رو به رو خواهید شد و به مرور زمان به تمام ریزه کاری ها و زیر و بم کار مسلط می شوید. این دوره فرصتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید انواع روش های اکستنشن مو را روی موهای مختلف پیاده کنید و به تمام اصول و تکنیک های کار مسلط شوید.

بعد از اتمام دوره اکستنشن مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره اکستنشن مو شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، اکستنشن مو را در انواع روش ها و رنگ ها برای مشتری انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش اکستنشن مو، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار اکستنشن مو چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به اکستنشن مو بیشتر از گذشته شده است زیرا اکستنشن روشی راحت و بدون دردسر برای رسیدن به موهای بلند و پرپشت می باشد. اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر در رشته های خدمات مو هستید، پیشنهاد می شود در دوره احیا و مراقبت از مو نیز شرکت کنید.

بازار کار اکستنشن مو در ایران چطوره؟

کار اکستنشن مو در ایران نسبت به سال‌های گذشته رو به رشد بوده است. این رشد و پیشرفت در بازار کار اکستنشن مو، می‌تواند به دلیل توسعه صنعت آرایش و زیبایی در ایران، تغییر سلایق مردم نسبت به ظاهر خود و افزایش توجه به استانداردهای زیبایی و ظاهر شخصی باشد.

تأثیر تبلیغات اجتماعی و رسانه‌ها در افزایش آگاهی افراد از جدیدترین روش‌های آرایشی و زیبایی، ممکن است باعث افزایش تقاضا برای خدمات اکستنشن مو شده باشد. از طرف دیگر، افراد برای داشتن ظاهری جذاب و مدرن ممکن است به اکستنشن مو روی بیاورند.

در صورتی که می‌خواهید در این حوزه فعالیت کنید، مهم است که بازار محلی خود را به دقت بررسی کرده و نیازها و ترجیحات مشتریان محلی را در نظر بگیرید. همچنین، اطلاعات جاری خود را از منابع به‌روز و معتبر به‌دست آورید، چرا که شرایط بازار همواره در حال تغییر است.

برای دریافت اطلاعات بروزتر در مورد بازار کار اکستنشن مو در ایران، می‌توانید با مصاحبه با حرفه‌ ای ها و مشاوران ما، یا شرکت در دوره آموزش اکستنشن مو در دترلند، به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید.

 

اکستنشن مو برای مهاجرت به ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس چگونه است؟

اگر شما به عنوان یک حرفه‌ای اکستنشن مو به کشورهایی مانند ترکیه یا کشورهای حاشیه خلیج فارس مهاجرت کرده و می‌خواهید در این زمینه کار کنید، می‌توانید اقدامات زیر را در نظر بگیرید:

 1. پژوهش بازار:
  • اولین گام برای مهاجرت به هر کشوری، پژوهش دقیق در مورد بازار کار آن کشور است. بررسی نیازها، ترجیحات مردم، و استانداردهای زیبایی در این مناطق به شما کمک خواهد کرد تا خدماتتان را به‌طور موثرتری بازاریابی کنید.
 2. آموزش و مدرک:
  • حتماً باید از طریق دوره‌ها و آموزش‌های مرتبط با اکستنشن مو به‌روز بمانید و گواهی‌نامه‌های معتبر را کسب کنید. این ممکن است به افزایش اعتماد مشتریان و همچنین شناخت شما در صنعت کمک کند.
 3. استخدام یا تشکیل کسب و کار:
  • می‌توانید به دنبال فرصت‌های استخدام در استودیوهای زیبایی یا سالن‌های مرتبط با آرایش و مو در کشور مورد نظر بگردید. همچنین، در نظر داشته باشید که چالش‌های مهاجرتی و مجوزهای مورد نیاز را مورد توجه قرار دهید.
 4. تبلیغات و بازاریابی:
  • ایجاد حضور آنلاین از طریق وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای دیگر برای تبلیغات و بازاریابی خدمات شما می‌تواند کمک کند. همچنین، شرکت در رویدادها و نمایشگاه‌های صنعت زیبایی می‌تواند شناخت شما را افزایش دهد.
 5. پیشنهاد و تجربه مشتریان:
  • اگر می‌توانید تجربه و کارهای موفق خود را با مشتریان قبلی به اشتراک بگذارید و نظرات و بازخوردهای مثبت را جمع آوری کنید، این امر می تواند به افزایش اعتماد مشتریان کمک کند.

 

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104