آموزش احیا و مراقبت از مو

در دوره اموزش احیا و مراقبت از مو، یک روند کامل ترمیم، بازسازی و تقویت موهای آسیب دیده به شما آموزش داده می شود.

این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به احیا و مراقبت از مو از جمله:

آموزش شناخت انواع موها، آموزش آسیب شناسی موهای رنگ و دکلره شده، آموزش نحوه موادگذاری صحیح روی موها، آموزش شناخت برندهای مختلف احیا و مراقبت از مو و آموزش نحوه صحیح استفاده از سشوار و اتوی مو ، استفاده از دستگاه اوزون تراپی و نانو استیم، استفاده از فوتون تراپی برای ترمیم موی آسیب دیده، صافی و احیای مو ،گلوبال مو، بوتاکس و پروتئین درمانی مو می شود.

هنرجو در این دوره نحوه استفاده صحیح از برندهای مختلف مواد ترمیم مو را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی احیای تمام موهای آسیب دیده را با روش صحیح و استفاده از بهترین مواد موجود در بازار دارند.

دوره مبتدی آموزش احیا و مراقبت از مو

در دوره آموزشی احیا و مراقبت از مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یاد گرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره آموزشی احیا و مراقبت از مو هنرجو در ابتدا با آموزش مدیریت کسب و کار حرفه ای مشتری مداری و جذب مشتری آشنا می شود. سپس نحوه صحیح تشخیص انواع موها، آسیب های ناشی از رنگ و دکلره و نحوه تشخیص آسیب ها را می آموزد و بعد از آشنایی با انواع برندهای معتبر کراتین، بوتاکس، و ریباندینگ و همچنین انواع شامپوها، ماسک ها و محصولات مراقبت خانگی نحوه براشینگ و اتوکشی مو را به صورت کاملا عملی یاد می گیرد.

دوره پیشرفته احیا و مراقبت از مو

هنرجو در دوره پیشرفته احیا و مراقبت از مو سرفصل های زیر را آموزش می بیند: معرفی انواع برندها و بررسی تفاوت کراتین، کراتین صافی، ریباندینگ، کراتین احیا و بوتاکس. آموزش عملی کراتین صافی و ریباندینگ با حداقل دو برند مطرح روز، کراتین احیا و بوتاکس، پروتئین درمانی، گلوبال تراپی، بلوآت تراپی، و لونیک باند تراپی. آموزش کار با دستگاه نانو استیم، ازون تراپی، تیری لایت، و سون لایت. بررسی تفاوت برندها و اسم‌های تجاری خاویارتراپی، کرابوتاکس، و نانوکراتین‌ها. نحوه موادگذاری با برندهای مختلف و کاربردهای مختلف مواد. آسیب شناسی موهای دکلره، رنگ شده، و نچرال. نحوه صحیح استفاده از اتو و سشوار و معرفی ابزار مرتبط با لاین احیا. معرفی برندهای مراقبت خانگی انواع شامپوها، ماسک‌ها، و سرم‌های دوفازی. آموزش جامع فوتون استیم و روش‌های کاربردی آن در انواع کار با مواد.

بعد از اتمام دوره احیا و مراقبت از مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره احیا و مراقبت از مو شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، انواع آسیب های مو را تشخیص دهید و با انتخاب روش صحیح موها را احیا کنید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش احیا و مراقبت از مو، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار احیا و مراقبت از مو چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به احیا و مراقبت از موها بیشتر از گذشته شده است. زیرا این روش علاوه بر احیای موهای آسیب دیده برای تقویت موهای سالم نیز کاربرد دارد. اگر مایل به کسب درآمد بیشتر در رشته های خدمات مو هستید، پیشنهاد می شود دوره های تخصصی صافی و احیای مو را نیز بگذرانید.

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104