آموزشگاه مریم عالی

برگزارکننده بیش از ۴۰ دوره آموزش آرایشگری در سطوح مبتدی و پیشرفته می‌باشد.

هنرجویان بعد از گذراندن کلاس آرایشگری می‌توانند با دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در مسیر حرفه‌ای شدن گام بردارند. به روز بودن دانش مربیان آموزشگاه مریم عالی و استفاده از تکنیک‌های مطابق با تکنولوژی روز دنیا، میزان رضایت هنرجویان و کیفیت کلاس‌ها را به طرز چشمگیری افزایش و در سطح بالاتری از رقبا قرار داده است.

شما می‌توانید با یادگیری ترفندهای کسب درآمد در این دوره‌ها به سرعت وارد بازار کار شوید. اگر قصد گذراندن بهترین دوره های آموزشی در زمینه آرایشگری یا تاسیس سالن آرایشگری را دارید، برای مشاوره رایگان در زمینه آموزش آرایشگری حرفه‌ای زنانه با کارشناسان آموزشگاه مریم عالی تماس بگیرید و یا ثبت‌ نام آنلاین انجام دهید. تا حرفه‌ای شدن تنها یک قدم فاصله دارید

 

آموزش خدمات مو

از کوتاهی مو تا شینیون عروس و صافی و احیای مو

کلاس های آموزش خدمات مو در آموزشگاه مریم عالی به صورت تخصصی و ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش کوتاهی مو، آموزش بافت، آموزش شینیون، آموزش کراتینه مو و آموزش رنگ مو از جمله آموزش های مرتبط با خدمات مو هستند. تمام دوره های آموزشی توسط اساتید مجرب فنی حرفه ای در محیطی استاندارد و بهداشتی برگزار می گردد. آموزشگاه مریم عالی تضمین می کند که در تمام کلاس ها از جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده می شود و هنرجویان تا ۶ ماه از پشتیبانی کامل مربیان برخوردار خواهند بود.

آموزش گریم و میکاپ

از آرایش مناسبتی و عروس تا تاسیس سالن زیبایی

کلاس های آموزش خدمات گریم و میکاپ در آموزشگاه مریم عالی به صورت تخصصی و ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش میکاپ، آموزش آرایش عروس، آموزش آرایش و پیرایش، آموزش خود آرایی و آموزش گریم کودک از جمله آموزش های مرتبط با خدمات گریم و میکاپ هستند. تمام دوره های آموزشی توسط اساتید با تجربه با مدارک بین المللی در محیطی استاندارد و بهداشتی برگزار می گردد. در این دوره علاوه بر مسائل فنی و تخصصی گریم و میکاپ هنرجو می آموزد که چگونه صورت مدل را از لحاظ هندسی ارزیابی کند تا بهترین نوع آرایش را پیاده سازی کند. هنرجو در پایان دوره علاوه بر دریافت مدرک فنی و حرفه ای، تا ۶ ماه از پشتیبانی مستمر مربیان برخوردار خواهد بود و تمرین های زیادی روی مدل انجام می دهد تا کاملا آماده ورود به بازار کار آرایش، گریم و میکاپ شود. همچنین دوره های آرایشگری، امکان برگزاری به صورت آنلاین را نیز دارند.

آموزش خدمات پوست

از برداشتن ابرو تا آخرین متدهای پاکسازی پوست صورت

کلاس های آموزش خدمات پوست در آموزشگاه مریم عالی به صورت تخصصی و ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش فیبروز ابرو، آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش اصلاح و ابرو، آموزش پاکسازی پوست صورت و آموزش میکرونیدلینگ از جمله آموزش های مرتبط با خدمات پوست هستند. همه کلاس های آرایشگری زنانه توسط اساتید کاملا حرفه ای و با مدارک بین المللی در محیطی استاندارد و بهداشتی برگزار می گردد. این روزها خدمات پوست در آرایشگاه ها طرفداران زیادی دارد. تمام رشته های لاین پوست جزو مشاغل پردرآمد و پر مشتری محسوب می شوند. برای راحتی شما عزیران دوره های خدمات پوست و فیشیال، امکان برگزاری به صورت آنلاین را نیز دارند

آموزش کاشت و طراحی ناخن

کاشت ناخن و طراحی ناخن حرفه ای را در آموزشگاه مریم عالی یاد بگیرید

کلاس های آموزش خدمات کاشت و طراحی ناخن در آموزشگاه مریم عالی به صورت تخصصی و ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش کاشت ناخن، آموزش طراحی ناخن و آموزش پدیکور و پارافین تراپی از جمله آموزش های مرتبط با خدمات کاشت و طراحی ناخن هستند. همه کلاس های آرایشگری توسط اساتید کاملا با تجربه و حرفه ای در محیطی استاندارد و بهداشتی برگزار می گردد. اگر به دنبال آموزش حرفه ای کاشت ناخن و طراحی ناخن هستید، آموزشگاه مریم عالی به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرمان، موفقیت شما را در این رشته ها تضمین می کند. تمام دوره های خدمات ناخن بسیار با کیفیت و حرفه ای، در کلاس های آنلاین نیز تدریس می شوند.

آموزش خدمات لیفت و اکستنشن

از اکستنشن موی طبیعی تا لیفت ابرو و لمینیت مژه

کلاس های آموزش خدمات لیفت و اکستنشن در آموزشگاه مریم عالی به صورت تخصصی و ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش اکستنشن مو، آموزش اکستنشن مژه، آموزش لیفت و لمینت مژه و آموزش لیفت و لمینت ابرو از جمله آموزش های مرتبط با خدمات لیفت و اکستنشن هستند. کل دوره های آموزشی توسط مربیان با سابقه و حرفه ای در محیطی استاندارد و بهداشتی برگزار می گردد. در این کلاس ها نحوه جذب مشتری و تمام نکات ویژه ورود به بازار کار به شما آموزش داده خواهد شد. در کلاس های اکستنشن و لیفت روی مدل زنده تمرین می کنید.

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام سالن زیبایی ماهک نوmahakno_beautysalonn@

اینستاگرام مزون ماهک نوmahaknomaison@

اینستاگرام مدیریت مجموعه سرکار خانم مریم عالی :maryam_aalii@

سایت مجموعه زیبایی ماهک نو :www.mahakno.comتلفن های تماس:
0912-226-2007
0913-399-9104